Перевезти меблі Чернівці. Перевезення меблів у Чернівцях, Черновцы, объявление Перевезти меблі Чернівці. Перевезення меблів у Чернівцях, Черновцы, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Черновцы - 299748

Категории

Реклама
Объявление

Перевезти меблі Чернівці. Перевезення меблів у Чернівцях - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Черновцы и область
Код: 299748 Создано: 26-09-2019 14:25

Перевезти меблі Чернівці. Перевезення меблів у Чернівцях
При переїзді вам буде необхідний вантажний транспорт та вантажники, які допоможуть здійснити перевезення меблів в Чернівцях. Щоб перевезти меблі Чернівці ми використовуємо спеціалізований мебльовіз (Газель, Мерседес, Тата) і професійних вантажників, які виконають перевезення меблів у Чернівцях від початку до кінця. Наші фахівці виконають перевезення меблів в Чернівцях професійно, швидко і акуратно. Наші вантажники допоможуть перевезти меблі Чернівці: шафа, столи, стільці, дивани, винести, занести ліжко, серванти, тумби, трюмо, завантажити / вивантажити килими, кухонна стінка, побутова техніка, ванна, тумбочки, картини та інше). Вантажники знесуть будь-які меблі з будь-якого поверху без ліфта. Перевезти меблі Чернівці допомогою нашої компанії ви зможете в будь-який час тижня і доби, в той час, коли вам це буде зручно. Все, що вам необхідно зробити, так це зв'язатися з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на всі ваші запитання, вкажуть вартість перевезення меблів у Чернівцях, приймуть ваше замовлення на перевезти меблі Чернівці.
Ми працюємо в Чернівцях і в передмістях Чернівців, де здійснюємо перевезення меблів в Чернівцях: Глибока, Заставна, Кіцмань, Новоселиця, Сторожинець (Горішні Шерівці, Чорнівка, Колінківці, Тороповці, Рідківці, Рокитне, Гай, Буда, Остриця, Прут, Бояни, Припруття , Зелений Гай, Банчени, Горбова, Годинівка, Балон, Кут, Валя Кузьміна, Грушівка, Коровія, Молодія, Чагор, Маморниця, Цурень, Тисовець, Великий Кучурів, Снячів, Глибочок, Кам'яна, Михальча, Заваолока, Дубове, Чтаріе Бросківці , Нові Бросківці, Бобівці, Нові Драчінці, Драчінці, Глиниця, Берегомет, Дубівці, Шіпінці, Лужани, Лашківка, Мамаївці, Ревне, Стрілецький Кут, Новий Кіселів, Біла, Шубранець)
Якщо вам не обходимо швидко і якісно перевезти меблі Чернівці - звертайтеся до нас!
Телефони:
+380 (66) 502-49-42
+380 (67) 871-55-53
+380 (93) 503-43-43

Працює послуга "CALL BACK" (ми телефонуємо Вам)Картинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (067) 871-555-3 (099) 774-46-42 (093) 000-60-81
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *