Ремонт пральних машин Чернівці. Ремонт пральної машини в Чернівцях, Черновцы, объявление Ремонт пральних машин Чернівці. Ремонт пральної машини в Чернівцях, Черновцы, Ремонт и прокат на ВсеСделки - доска объявлений Черновцы - 226740

Категории

Реклама
Объявление

Ремонт пральних машин Чернівці. Ремонт пральної машини в Чернівцях - Ремонт и прокат

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Ремонт и прокат, Украина, Черновцы и область
Код: 226740 Создано: 26-09-2019 14:25

Ремонт пральних машин Чернівці. Ремонт пральної машини в Чернівцях. Ремонт пралки Чернівці. Майстер з ремонту пральних машин Чернівцях. Відремонтувати пральну машину в Чернівцях.
Виконаємо ремонт пральних машин Чернівці будь-якого рівня складності. Професійний майстер з ремонту пральних машин Чернівці зробить діагностику, ремонт пралки Чернівці AEG (АЕГ), Ardo (Ардо), Ariston (Арістон), і заміну всіх необхідних деталей, післягарантійний і гарантійний ремонт пральних машин Чернівці з виїздом на дім до клієнта. Ремонт пральної машинки Чернівців, виробляємо як вітчизняних, так і зарубіжних виробників: Electrolux (Електролюкс), Miele (мієліт), Zanussi (Зануссі), Frigidaire, Schulthess, Samsung (Самсунг), Beko (Беко), Siltal і багато інших виробників. Ремонт пральних машин Чернівці виконаємо якісно, з гарантією на всі виконані роботи. Є можливість виконати ремонт пральної машинки по Чернівцям Whirlpool, Bosch (Бош), Candy (Канді), Hansa (Ханса), LG, Gorenje (Горенье), різних видів: фронтальних і горизонтальних.
Якщо у вас не запускається машинка, не подається вода, не зливається вода, барабан не обертається, не нагрівається вода, збилася програма пралки, а також потрібна заміна підшипника, заміна нагрівального елемента (ТЕН), зливного насоса (помпи) або будь-яка інша проблема - наш майстер по ремонту пральних машин по Чернівцям відремонтує все в найкоротший термін. Ціни на ремонт пралки Чернівці - низькі.
Майстер з ремонту пральних машин Чернівці виїде в будь-який район міста: Первомайський. Шевченківський, Ленінський, Центр, Києво-Святошинський, Аеропорт, Садгірський, Першотравневий, Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Святошинський, Солом'янський.
Замовити виклик майстра для ремонту пралки Чернівці можна у наших менеджерів за нашими телефонами. Працюємо без перерви та вихідних.

Наші контакти:
(096) 498 - 05 - 33
(095) 542 - 22 - 41
(063) 350 - 22 - 33
Наш сайт: http://www.remontpozayavke.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (067) 871-555-3 (099) 774-46-42 (093) 000-60-81
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *