вивантажити газобетон, ракушняк Чернiвцi. Вигрузити шлакоблок, Черновцы, объявление вивантажити газобетон, ракушняк Чернiвцi. Вигрузити шлакоблок, Черновцы, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Черновцы - 184836

Категории

Реклама
Объявление

вивантажити газобетон, ракушняк Чернiвцi. Вигрузити шлакоблок - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Черновцы и область
Код: 184836 Создано: 26-09-2019 14:25

Розвантаження цегли, шлакоблоку, газобетону Чернівці. Розвантажити пінобетон, ракушняк, черепашник в Чернівцях. Розвантаження вручну шлакоблок, цегла чернівці. Послуги вантажників у чернівцях

Наша компанія виконає розвантаження цегли, газобетону, пінобетону Чернівці, розвантаження шлакоблоку, ракушняка, черепашнику чернівці з контейнерів, вагонів, фур, будівельних ділянок у будь-який час доби, без вихідних. Ми професійно займаємося вивантажити, розвантажити цегла, шлакоблок, ракушняк в Чернівцях.
Наша згуртована команда кваліфіковано і професійно підійде до виконання розвантажувальних робіт (розвантаження, вивантаження), під час яких ми застосовуємо різні види розвантаження, за допомогою нашої спецтехніки. Якщо цегла, шлакоблок знаходиться на піддонах, ми використовуємо для розвантаження, вивантаження Чернівці будівельний кран, навантажувач (розвантаження з обох бортів), а також розвантаження цегли, шлакоблоку вручну ЧЕРНІВЦІ з піддонів. Тільки в рідкісних випадках, спочатку погодивши це питання з вами, ми використовуємо розвантаження самоскидами, оскільки при такій розвантаженні трапляється дуже великий відсоток бою. Тому в першу чергу ми вибираємо той спосіб розвантаження газобетон, пінобетон, ракушняк Чернівці, Берегомет, Вашківці, Вижниця, Глибока, Заставна, Кельменці, при якому ваш вантаж буде в цілості й схоронності. Наш штат складається з досвідчених, сильних вантажників, що дає нам можливість гарантувати якісну, оперативну та акуратну розвантаження шлакоблоків, цегли Чернівці, Кіцмань, Красноїльськ, Новодністровськ, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин.
Щоб замовити послуги вантажників в Чернівцях для розвантаження цегла, шлакоблок Чернівці, а також вантажні перевезення будівельних матеріалів, залишайте заявки з 09-00 до 18-00 за телефонами:
(050) 502-49-42
(067) 871-55-53
(093) 503-43-43

Наш сайт: http://gruzoperevozka.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (067) 871-555-3 (099) 774-46-42 (093) 000-60-81
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *